Vize Kapıda

Çankaya Mahallesi Üsküp caddesi 20/8, Çankaya, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Vize Kapıda

 Vize kapida  yurt dışına çıkacak olan siz değerli müşterilerimize, gerekli deneyim ve tecrübeye sahip uzman kadrosuyla en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet veren bir danışmanlık şirketidir.

Vize kapida kuruluşundan bu güne Türkiye genelinde yurt dışı vize danışmanlık hizmetini, sorunsuz ve hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Amacımız uzun ve zor bir süreç olan vize alım sürecini, sizler için hızlı ve kolay hale getirmektir.

Firmamız pasaport ve vize işlemlerinizi takip ederken, sizler de seyahatinizin güzel geçmesi için diğer ayrıntılarla ilgilenebilirsiniz.

Kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız müşteri odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yüksek performans ve sürekliliği olan hizmetler Vizekapida’nın iş hedefi olmuştur.

Şirketimiz her geçen gün Seyahat Acentesi yelpazesini daha da genişletmektedir.

İlkemiz sadece danışmanlık hizmeti vermekle sınırlı değildir. Müşterilerimize vize hizmeti sunarken çözüm odaklı, hızlı ve sorunsuz bir şekilde memnuniyet sağlamaktır.

Bu güne kadar edindiğimiz tecrübelerimize dayanarak; genç, dinamik ve tecrübeli kadromuzla siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

vize kapıda, vizekapıda, almanya vizesi, amerika vizesi, fransa vizesi, hollanda vizesi, schengen vizesi, cezayir vizesi, ispanya vizesi, gana vizesi, hindistan vizesi, rusya vizesi,

Harita

03129660990

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler