Voice Of English

Söğütlüçeşme Cad., Osmanağa Mah. Altınçarşı No:56 Kat:3, Kadıköy, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Voice Of English; kadrosu, fiziksel yapısı ve özel eğitim hizmetleri ile İngilizcede farklı alanlara hizmet vermek üzere yapılandırılmış bir eğitim kurumudur. Kurumumuz, İngilizce öğrenmeyi ihtiyaç gören herkesi hedef kitlesi saymaktadır. Günümüzün getirdiği değişimlerle kendini güncel tutan, yenilikçi, kaliteli ve güvenilen eğitim modeli sunmayı amaç belirlemiştir. Genel İngilizce, Akademik sınavlar, LYS5, Hazırlık Atlama, İlköğretim ve Lise düzeylerine yönelik hizmet vermek amacı üzerine kurulmuştur.

Günümüz dünyasında İngilizce herkes için bir gereklilik, ancak hızla akan bu  dünyada hepimizin vakti kısıtlı ve çok değerli. Kaliteyi bulmak zor, güvenmek ise neredeyse imkansız… İşte bu nedenle Voice Of English:

  • Voice of English’de günün her saatinde, konusunun uzmanı olan eğitmenlerle  çalışma imkanı bulursunuz.
  • Tecribesiyle kendini ispatlamış engin bilgi birikimine sahip tecrübeli İngilizce öğretmenlerinden oluşan kurucu kadrosu ve yabancı ve Türk öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu size rehberlik eder.
  • Celta, Delta ve Tesol sertifikalarına sahip eğitim kadrosu eşliğinde dil becerilerinizi en üst seviyeye çıkarma şansı yakalarsınız.
  • Voice Of English’de alınan eğitim süresince tüm Club ve etüt programlarından ücretsiz yararlanırsınız.
  • Akademik ve mesleki İngilizce dışında birebir eğitim ve şirketlere yönelik özel programlar bulabilirsiniz.
  • Geniş yelpazede İngilizce eğitimi fırsatlarından yararlanırsınız: TOEFL, IELTS, TOIEC, BULATS, YDS, FCE, GMAT, PTE, GRE, PROFICIENCY sınavlarına hazırlık, Genel İngilizce ve Mesleki İngilizce.

Voice of English, ingilizce kursu, yds hazırlık, istanbul ingilizce kursu, akademik sınavlara hazırlık, 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: