Webyayım İnternet Ve Bilgisayar Sistemleri Ticaret Limited Şirketi

CEVİZLİK MAHALLESİ İSTANBUL CAD. MEKTEP ARKASI SOKAK. ŞENĞÜLLER İŞ HANI NO2, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Webyayım İnternet Ve Bilgisayar Sistemleri Ticaret Limited Şirketi
webyayım kimdir ?/
faaliyet alanımız, türkiye cumhuriyeti, avrupa ve orta doğursquo yu kapsayacak şekilde genişleterek, mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam bilişim çözümlerini sunan lider teknoloji şirketi olmaktır.

farklı sektörlerden oluşan müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan bilgi ve iletişim teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak webyayım çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir. webyayım size neler sunar ?

barındırma hizmetleri :/ barındırma hizmetlerimiz her türlü alan (quot domainquot ) kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini (quot linux amp windows hostingquot ) ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

e-ticaret çözümleri :/ iş aktivitelerinizi ınternet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

yazılım çözümleri :/ iş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. kullandığımız teknolojiler php, asp, .net, java ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

dinamik içerik çözümleri :/ dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

danışmanlık ve bakım hizmetleri :/ web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. firmamızın verdiği her türlü hizmet, servis seviyesi garanti (quot sla: service level aggrementquot ) kapsamındadır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler