Wellvac makine

Dörtyol San. Sit. 11 Sk. No:5 Arifiye, Sakarya ,Türkiye

Detaylar

Wellvac makine

WELLVAC dünyada gelişen ve değişen dengelerde Türkiye'nin yakalamış olduğu ivmeyle paketleme sektöründe örnek olmayı hedefleyen ve fark yaratan yenilikçi bir firmadır.

DOUBLE CHAMBER

Büyük Vakum makinesi Double Chamber modelleri et , süt , deniz ürünleri ve her türlü gıda maddelerini vakum ambalaj yapabilirsiniz.İstenirse gaz ünitesi ilave edilerek yufka, çeşitli mezeler, kuruyemiş ve benzeri ürünleride paketleyebilirsiniz. Sonuç olarak gıda maddelerinin kısa sürede bozulmaları ve fire vermeleri önlenir. Bu seride çene boyları ve makine ölçüleri hazne ölçüleri doğrultusunda çeşitlilik göstermektedir. Tamamı paslanmaz Krom çelikten imal edilmiştir.

AYAKLI VAKUM

Günümızde ürünleri üreticiden tüketiciye sağlıklı ve ilk günkı tazeliıinde besin değerini kaybetmeden sunmanın önemi büyüktür.Vakum ambalaj makinaları bu amaçla gıda ürünlerinin besin değerini , hijyenini ve tazeliğini kaybetmeden raf ömrünü uzatmaktadır.

Not:Makinelerimize isteğe bağlı olarak gaz ünitesi ilavesi yapılabilir.

ÇEKMECELİ KASE KAPAMA

Vakum ambalaj sektöründe ülkemizde geçmişten gelen tecrübemiz ile rakipsiz hizmet veren sektöründe ilklere imzasını atan firmamız çekmeceli Kase Kapama Makinelerini sizlerin hizmetine sunmaktadır. Gelişen teknolojinin ışığında paketlenecek olan ürünlerin raf ömrünün, besin değerinin ve ilk gün ki tazeliğini korunması üreten ve tüketen firmalar için büyük önem taşımaktadır, manuel termo kap makineleri vakum, gaz, ısı sistemi ile paketleme yapar. Çekmeceli tabla sistemi üzerine dizayn edilen termo-kap makineleri zaman ve işçilikten büyük tasarruf sağlar.

wellvac makine, vakum paketleme makineleri

Harita

05436485454

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler