yalin-yatcilik-turizm-ins-ve-paz-ltd-sti---swordfish-travel

büyükdere cd. no:237 kat-1 daire 104 noramin iş merkezi. maslak ıstanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

yalin-yatcilik-turizm-ins-ve-paz-ltd-sti---swordfish-travel
misyonumuz;

yalın yatçılık turizm inş ve paz. ltd. şti. olarak uzun bir süredir turizm alanında faaliyet göstererek edinmiş olduğumuz prensipler ve deneyimler doğrultusunda; müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak en kaliteli hizmeti sunmaktır.

vizyonumuz;

başarı detaylarda gizlidir diyerek ayrıntılardan asla vazgeçmeyen, zamanın gerisinde kalmadan hergün kendini yenileyen, mükemmeliyetçiliğe ve dürüstlüğe önem veren yapımız ile başarımızı her zaman zirvede tutmaktır.


sadece “siz üyelerimize” özel sunduğumuz tatil fırsatları ile dünyanın herhangi biryerinde yapmak artık çok kolay. siz üyelerimize dünya çapındaki tüm harikulade şehirlerde sınırsız hizmet sunmaktayız.

swordfish travel ailesinin birer üyesi olarak, gideceğiniz her yerde sadece siz üyelerimize çok özel fırsatlar beklemektedir.

amacımız; edinmiş olduğumuz prensipler ve deneyimler doğrultusunda, siz üyelerimizin beklentilerini göz önünde bulundurarak ayrıntılardan asla vazgeçmeyen, zamanın gerisinde kalmadan hergün kendini yenileyen, mükemmeliyetçiliğe ve dürüstlüğe önem veren yapımız ile başarımızı her zaman zirvede tutmaktır.

swordfish travel ile tüm türkiyenin eşsiz koylarında mavi yolculuk turları, yurtiçi otel ve dünyanın her biryerinde yurtdışı otel rezervasyonları ile dünya elinizin altında.

swordfish travel
yalın yatçılık turizm inş ve paz. ltd. şti

Harita

02124441451

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler