Yediyirmidört Reklam

Tavukçuyolu caddesi Mekan Sokak No: 3/A, Ümraniye, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Yediyirmidört Reklam

Tecrübeleri uzun yıllara dayanan ekibi ile 2009 yılında kurulan yediyirmidört; ticari faaliyetlerini Tasarım Hizmetleri,Açıkhava Reklamcılığı,Satış Destek Sistemleri,Matbaacılık, Promosyon, ve Organizasyon işleri ile devam etmektedir.Kendi alanında başarılı işlere imza atan grubumuz 2012 yılındanitibaren her bir sektör için ayrı ayrı markalaşıp müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedeflemiş bu doğrultuda hız kesmeden yoluna devam etmektedir.

 

2012 yılında e-ticaret sektörüne adım atan ve bu alanda da sürekli gelişen grubumuz,kısa bir süre içinde yapmış olduğu yatırımlar ve kurmuş olduğu e ticaret siteleriyle ürün satıcısı olmuş ve modern bir yapıya kavuşmuştur.

Hedeflediğimiz nokta; Birlikte uzun vadede çalışarak, ticaretin bir gerekliliği olan,hizmet verdiğimiz firmayı alanımız dahilinde bir noktaya taşımanın yanında, hizmet verirken elde edeceğimiz ticari kazanç ile birlikte kurumumuza etkin ve başarıyla işlenmiş bir referans kazandırmaktır.

Yenilikçi olmaya devam etmek ve sektör olarak kurumsal hizmet verdiği firmaların devamlılığını sağlamasının en büyük sebebi şüphesiz müşteri ihtiyaçları ve memnuniyetinin ön plana çıkmasıdır. Reklam, markaya değer katmak, markayı konumlandırmak, marka farkındalığı oluşturmak, kurumsal olarak izlenim, imaj ve itibar oluşturulmasına yardımcı olmak adına da ciddi bir yatırımdır. Bu değerleri ilke edinen 724 Marketing prensip olarak benimsediği;

Çalışma İlkeleri:

Güvenilir ve dürüst çalışma, kaliteli mühendislik hizmetleri verme temeliyle faaliyetlerini sürdüren 724 Marketing, tüm müşterilerinin hedeflerini kendi hedefleri olarak benimsemekte, sonuca ulaştırmakta, etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Temel İlke: Mükemmelliyetçilik 

724 Marketing, sorumluluğunun bilinci içinde, aldığı tüm projeleri sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, mükemmelliyetçiliği vazgeçilmez bir ilke olara kabul eder.

Olmazsa Olmaz: İleri Teknoloji 

Teknoloji, Açıkhava Reklamcılık sektörünün belki de en önemli, olmazsa olmaz unsuru. Çağa ayak uydurmayı, öncelikli görevlerden kabul eden 724 Marketing, bu amaçla, yeni teknoloji ekipmana yönelik yatırım yapmaktan kaçınmaz.

En sağlam yapıtaşı: Takım 

724 Marketing'ın ekipmanları kadar güvendiği bir başka gücü daha var: Uzman kadrosu yani takım... Konu her ne kadar ekipman olsa da, insan bilgi ve deneyiminin önemini bilen724 Marketing, sorumluluklarını konusunda uzman ve dinamik elemanlarına emanet etmeye özen gösterir.

Vazgeçilmez: Müşteri Sadakati 

724 Marketing müşterilerine sunduğu çözümlerle, uzun ve köklü ilişkiler kurarak müşteri sadakatini sağlamayı amaç edinmiştir.


Amacımız amatör ruhla profosyonel çalışmak, işi iş olarak değil hizmet olarak yapmaktır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: