YGBS GROUP SİTE TESİS EMLAK PROFESYONEL YÖNETİM HİZMETLERİ

Cami Mahallesi İstasyon Cad., Öztürk Sitesi No:70 Kat:2 D:5, Tuzla, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Bina, Apartman ve Site yönetimleri, tecrübe gerektiren bir iş olduğundan son dönemlerde maliklerin “yöneticiliğinden” profesyonel şirketlerin “yönetimine” doğru değişim göstermeye başlamıştır. 

Apartman ve Sitelerde kendisi de kat maliki olan yönetici; aidat ödemeleri ve uyulması gereken kurallar gibi konularda oluşabilecek sorunlar karşısında zorluk çekebilmektedir. Komşusuna karşı özellikle aidat borcundan dolayı hukuki yollara başvuramamaktadır.

Profesyonel yönetim sistemi, kat malikleri ve kiracılara karşı eşit, şeffaf ve tarafsız yönetim sistemini Kat Mülkiyeti Kanununu esas alarak hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Mali konuların takibi, bilgi ve uzmanlık gerektirmektedir. Ayrıca profesyonel yönetim şirketi, bünyesinde faaliyet gösteren hukuksal danışmanları ile problemleri çözüme ulaştırmak adına zamandan ve paradan tasarruf sağlamaktadır.

Yahya SAĞIR tarafından kurulan YGBS GROUP Site Tesis Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti, toplu yaşam alanlarının rasyonel yönetimi, kaynakların etkin kullanımı gibi uzmanlık gerektiren konularda hizmet vermek üzere 2006 yılının Ağustos ayında İstanbul’da faaliyete geçmiştir.


Günümüzün gittikçe kalabalıklaşan toplumlarında başlı başına bir sorun haline gelen apartman yöneticiliği kavramına farklı bir anlayış getirmeyi hedefleyen YGBS GROUP olarak amacımız, toplu yaşam alanlarının, kat sakinleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini sağlamak, ortak yaşam alanını ilgilendiren konularda komşuluk ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için apartman yöneticiliğini tarafsızlık ilkesine uygun yapmaktır.

YGBS GROUP olarak işinde deneyimli profesyonel çözüm ortakları ile hizmet anlayışı ile toplu yaşam alanlarında huzuru bir yaşamı misyonumuzdan ödün vermeyerek ilke edinmiş olarak bulunmaktayız.

Tesis Yönetim ve İşletme Hizmeti, Endüstriyel Temizlik Hizmeti, Teknik Bakım ve Onarım Hizmeti, Güvenlik Hizmetleri, Peyzaj Danışmanlık Hizmeti,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler