yukamak-hirdavat-ve-makine-ltdsti

hacıilyas mh.eriklibahçe sk.no.:8c, Bursa ,Türkiye

Detaylar

yukamak-hirdavat-ve-makine-ltdsti
1993 yılında teknik sarım motor bobinaj adı ile kurulan firmamız, 1997 yılında yaptığı hamleyle vokart ltd.şti. isimli yeni bir şirket çatısı altında, daha etkili, daha güçlü ve de daha kaliteli bir şekilde elektrikli el aletleri piyasasında hizmet vermeye başlamış ve o günden bu yana kendine özgü çizgisinden hiç ayrılmadan, sürekli kendisini yenileyip güçlenerek hırdavat sektöründe söz sahibi bir firma konumuna gelmiştir.

13 yıllık tecrübe ve birikimimizi, siz müşterilerimize en iyisini verebilmek anlayışı çerçevesinde 2006 yılında yükamak hırdavat ve makina ltd.şti. kurmuş bulunmaktayız.

uzman personeli, kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimi ile bu sektörün üst sıralarında yer alan yükamak, stoklama ve pazarlama gücünü profesyonelliği ile birleştirerek; müşteri memnuniyetini, kalite ve başarıya dönüştürüp hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir ve müşterilerine en iyiyi sunabilmek için kendi ithalatını yaptığı ürünler dışın da hitachi, metabo, gibi bu sektördeki iyi kalite markaların dağıtımını yapmaktadır.

Harita

02242735303

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler