Yuxel Söve

İncirtepe mah. İnönü cad. no:8, Esenyurt, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

2011 yılında açılan Yuxel Söve, faaliyet alanları içinde özellikle izolasyon uygulamaları konusunda teknik bakış açısı ve kalifiye kadrosuyla bir çok projeye başarıyla katkı sağlamış ve bunun neticesinde bu alanda kendisine saygın bir yer edinmiştir .

Gelişim sürecimizde daha kaliteli ve daha doğru mal ve hizmet üretebilmek için 2011 yılında firmamız olarak üretim işletmeciliğine adım atmıştır . Ülkemiz ve sektörümüz için faydalı olacağına inandığı bir çok konuda yaptığı çalışmalar neticesinde yeni ürün ve sistemleri sektörüne kazandırmıştır . Özellikle dekoratif dış cephe ürünleri konusunda çığır açan yeniliklerle sektörümüzün büyümesine ve gelişmesine çok değerli katkılar sağlamıştır.

Temel ilkelerinden taviz vermeden bir çok farklı alanda aynı bakış açısı ve yaklaşımlarıyla gelişim sürecini sürdürmektedir . Doğru yönde gelişmenin , doğru şeyler yaparak mümkün olduğunun bilinciyle farklı bir çok alanda yaptığımız çalışmalarla ülkemiz için katma değer oluşturmaya devam ediyoruz.

Ana üretim kalemimiz EPS 'dir. Bu malzeme ile bir çok farklı alanlarda değişik işlevleri olan yenilikler yapmakta ve bunlarla ilgili yeni ürünler geliştirmekteyiz . EPS nin öncelikli kullanım alanı olan enerji verimliliği ve tasarrufu başta olmak üzere bu malzemenin çevre kirliliğine yol açmaması için geri dönüşümü alanında da yeni ürünlerimizle ülkemize olumlu yönde katkı sağlamaya çalışıyoruz

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: