Zambak Kağıt

Akçaburgaz Mah. Haliç Yapı Kooperatifi 125. sok. No:5 Kıraç / /Esenyurt İST., İstanbul ,Türkiye

Detaylar

emkağıt makinaları: temizlik kağıtları, kağıt bardak imalatı, köpük tabak imalatı.../em/

table
tbody
tr
td /td
td
zambak kağıt/ san. ve tic. ltd. şti. em temizlik kağıtları, kağıt bardak imalatı ve köpük tabak imalatındaki/em üretici firmalara, altyapı danışmanlığı ve kağıt makinaları tedariki konularında hizmet verebilmek için, 2003 yılında kurulmuştur. kurulduğu günden itibaren, müşterilerine en doğru çözümleri sunabilmek için, bu sektörlerde önde gelen uluslararası birçok firma ile işbirliğine gitmiştir.

yapmış olduğu uluslararası projeler ve çalışmalar ile kısa sürede, sektörde hak ettiği yeri ve güvenirliği kazanmıştır.zambak kağıt/, hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki projelerde gösterdiği performans sonucu, pek çok firmanın türkiye, kıbrıs, doğu avrupa ülkeleri, rusya ve türki cumhuriyetrsquo leri kapsayan bölgelerde, distribütörü olmaya hak kazanmıştır. 2010 yılından itibaren de, kendi markası ile müşteri ihtiyaçlarına özel olarak italyan ve güney kore teknolojisi ile tasarlattırdığı makineleri, kendi kalite standartlarında ve denetimi altında ürettirmektedir.

zambak kağıt/ markası için çalışılan atölyeler, ıso 9001:2000 ve ce (avrupa standartlarına uygunluk) standartlarına sahip, yüksek kalite standartlarında makine üretimi yapan, 600 ve üzeri çalışanlı ekipler ile, 20.000m2 ila 40.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş teknolojik tesislerdir. firmanın ürettirdiği makineler patentli olup, makineler tasarım ve üretim verimliliği konularında birçok ödüle sahiptir. bu firmalar dünya üzerinde bilinen, çok sayıda üretici firmaya üstün kalitede makineler sağlamıştır.

emtemizlik kağıdı //emsektöründeki referanslarımız arasında kimberly clark, app, ... gibi sektörün önde gelen firmalarının yanısıra, her ölçekte birçok firma bulunmaktadır. türkiyersquo deki referanslarımızdan bazıları:viking kağıt ve selülöz a.ş, parteks a.ş, adnan a.ş, ar kağıt, yöntem gıda, marmaris kağıt (bozatlı kağıt), mavi beyaz, forsa kağıt, toros kağıt, altun kağıt, serkan kağıt, hünkar promosyon, özgür kağıt, meytaş, yalçın kağıt, ninova kağıt, vshellip

bölge ülkelerdeki diğer bazı referanslarımız: azerbeycan: arsenal group, metropolitan mmc, azersun holding, ulusoy llc ukranya: mirus company, selux, s.ı. group cooperation, laboratory of cleanliness ltd. almanya: clean fıx, mardini warenhandel gmbh fas: aevea plus sarl, gürcistan: zurab tatishvili, rusya, libya: alekhella co. foods ımporting, bulgaristan: balkan 2006 ltd, ve diğer müşterilerimiz...

zambak kağıt/, işbirliklerinden almış olduğu destekle, emtemizlik kağıtları, kağıt bardak imalatı, ps köpük tabak imalatı//em, ambalaj ve plastik sektöründeki değerli müşterilerine, anahtar teslim, yenilikçi, kalite ve üretkenliği artıran çözümler sunmaktadır. müşterilerinin ihtiyaçlarına göre makine üretimi, altyapı tasarımları yapan ve uygulayanzambak kağıt/, vermiş olduğu satış sonrası servis ile de müşterilerini satış sonrasında da yanlız bırakmamaktadır. ayrıca müşterilerine, gerekli operasyonel eğitimler vererek, bilgili ve profesyonel kadrolarını kurmalarına da yardımcı olur.
/td
/tr
/tbody
/table

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: