Zirve Yapı Kimyasalları Ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti.

Yulaflı Köyü Hacı Şeremet Mevkii 4. Sok No:21/A Çorlu / Tekirdağ Türkiye, Tekirdağ ,Türkiye

Detaylar

şirket profili

strata inşaat sektöründe önde gelen firmalar tarafından güvenle kullanılan malzemeleri ve uygulama sistemlerinin yanı sıra inşaat sektörünün değişen ve gelişen ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen ürün portföyü ile müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

bugüne kadar ağırlıklı olarak toplu konut ve inşaat projeleri bazında hizmet veren firmamız yeni yatırımlarla artırılan üretim kapasitesi sayesinde çoğaltılmış ambalaj seçenekleri, güçlü ürün yelpazesi ile bugün toptancı ve perakendeci bayileri vasıtasıyla son kullanıcılara da hizmet sunmaktadır.
strata, tekirdağ çorlu39 da bulunan yarısı açık olmak üzere toplam 3000 msup2 alan üzerine kurulu, yaklaşık 600 ton günlük kapasiteli olan üretim tesisi ile çimento esaslı harçların üretimine devam ettiren zirve yapı kimyasalları ve kimya san. tic. ltd. şti. köklü teknolojik alt yapısı ve yeniliklere açık, araştırmacı, dinamik kadrosu ile geleceği inşa etmektedir.

zirve yapı kimyasalları ve kimya san. tic. ltd. şti. 2012 yılını yatırım yılı ilan ederek, tekirdağ ergene39 de kurulu 6500 m2 arsa üzerinde 3200 m2 kapalı alan ve 400 m2 ar-ge labratuvarı ile günde 6600 ton toz kapasiteli ve 10.000 litre sıvı üretimi ile 2012 sonlarında faaliyete geçirilmiştir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: