zirvestar

karesi mah:zagnos paşa cad.no 52 balıkesir, Balıkesir ,Türkiye

Detaylar

zirvestar
zirve star 2000 yılında kurulmuştur. firmamız su ve atık su arıtma, şartlırma konularında organize edilmiştir. faaliyet alanları her kapasitede endüstri, belediye ve evler için içme ve kullanma suyu arıtımı, havuz suyu filtrasyonu, özellikle tıpta ve elektronik endüstrisinde ihtiyaç duyulan saf suların elde edilmesi, evsel ve endüstriyel atık su arıtımıdır.

zirve star 2000 yılından beri çalışanları prosese uygun en kaliteli suyu ve en ekonomik çözümü üretmek için proje ve mühendislik, satış, montaj, devreye alma ve teknik servis hizmetlerini titizlikle yürütmektedir.

zirve star 2000 gerek teknik gerekse ekonomik açıdan bütün müşterilerinin faydalanabilmesi için kendi teknoloji ve tecrübesini, türk pazarının mevcut yerel organizasyonu ile paylaşır. tecrübeli ,teknik servis elemanları, laboratuarı ve danışmanlık hizmetleri ile müşteriye en uygun çözümü sunmaktadır.

yukarıda belirtilen faaliyet alanlarımız dahilinde talebiniz olan ürünlerle ilgili teknik detayları görüşmek ve sizler için en uygun arıtma sistemini projelendirebilmemiz için bizimle irtibata geçiniz
gsm:(0535) 234 99 99

Harita

02662495017

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler